Sekshoroskop znaki zodiaku

Sekshoroskop Baran

Baran jest bardzo niecierpliwy, nie lubi długich rozmów, wielu randek czy spotkań, najchętniej od razu by przeszedł do sedna i tak też robi, już na pierwszej randce potrafi zaproponować pójście do łóżka.

horoskop dzienny Panu wystarczy krótka spódniczka czy większy dekolt i natychmiast rusza na podbój, natomiast panie uwielbiają jak mężczyźni napinają mięśnie i ich wcale nie ukrywają, obcisłe koszulki ukazujące muskulaturę jedynie je przyciągnie.

Nie będzie to związek na dłużej, raczej kilka, kilkanaście tygodni i baran znajdzie kogoś innego za kogo będzie się ubiegał. Przy zbliżeniu intymnym ważna jest szybkość, nie miejsce, nie ubrania, nie gra wstępna, Baran będzie jak najszybciej przejść do sedna.

Sekshoroskop Byk

znaków zodiakuByk cechuje się swoim uwodzeniem i flirtowaniem z innymi. Zależy mu na kosztownych prezentach oraz innych drogich przyjemnościach, bo ważny jest dla niego status społeczny partnera.

Byki są bardzo praktyczne i uwielbiają być komplementowane swoimi umiejętnościami w łóżku.

Lubią też, kiedy ich partnerzy okazują im zainteresowanie ich cielesnymi potrzebami i są otwarci na ich propozycje i pomysły.

Byki potrzebują partnera, który będzie równie zaangażowany jak one, i będzie chciał dostarczać im rozkoszy i satysfakcji.

Trzeba uważać również na to, że byk potrafi być bardzo niecierpliwy i nie będzie czekał z seksem aż do nocy poślubnej.

Sekshoroskop Bliźnięta

sex horoskopBliźnięta uwielbiają romanse i filtry w których oni mają kontrolę, rozgrywają scenariusze żywcem wzięte z filmów, boją się bezczynności i nudy, muszą pokazywać, że są zainteresowane, po czym odchodzą bez słowa tłumacząc się, że tak naprawdę to nie jest to czego szukali.

Bardzo uważnie dobierają słowa tak, żeby komplementy brzmiały oszałamiająco, zapraszają do drogich restauracji, nie dzielą rachunku na pół, wszystko po to żeby następnego dnia przestać odpisywać na wiadomości.

Warto nie otwierać się przed Bliźniętami, wtedy zainteresowanie będzie trwało dłużej, albowiem zawsze chcą dowiedzieć się wszystkiego o danej osobie przed zerwaniem kontaktu.

Sexhoroskop Rak

datę urodzenia Rak to bardzo wrażliwe osoby tak Panowie jak i Panie, rzadko decydują się na randki z własnej woli, odkładają pierwszy krok daleko w czasie dopóki nie zaufają danej osobie, podobnie jest w związku z rakiem, jest czuły ale dopiero jak ty zrobisz to pierwszy/a.

Rak szuka stałego związku najlepiej z obietnicą o wiecznej miłości, trzeba zapewniać go o stałości uczuć, pisać czułe listy i dawać drogie prezenty.

Dopiero gry rak zaufa swojej drugiej połówce wpuści go do swojej sypialni, oczywiście będzie to wymagać specjalnego nastroju, samą grę wstępną będą przeciągać bo boją się, czują strach.

Po wszystkim wpadną w histerie, ale nie należy ich wtedy opuszczać.

Sexhoroskop Lew

znaków zodiakuLwy bardzo starają się o swoją drugą połówkę, najpierw pozbędą się konkurencji następnie idealnie trafią z prezentem i zdobędą go chociażby mieli wydać masę pieniędzy.

Aby go zdobyć Lew musi być w samym centrum naszej uwagi, potrzebuje atencji, jednocześnie unikać krytyki, lew lubi być idealny, pochwalany.

W łóżku lwy lubią być szybkie, nie dadzą odpocząć partnerowi będą chciały go jak najbardziej zaspokoić spełnią każde marzenie erotyczne partnera.

Po wszystkim musi odbyć się romantyczna kolacja/śniadanie dopiero potem inne czynności, na posiłku wyjątkowo odstąpią od centrum zainteresowania i będą dbać o partnera.

Sekshoroskop Panna

znak zodiakuPanna wymaga bardzo dużo czasu i zaangażowania, żeby ją zdobyć. Są one bowiem bardzo nieśmiałe i skromne.

Na pewno złym pomysłem będą drogie prezenty, ponieważ Panny lubią rzeczy proste i eleganckie. Panna nie może pozwolić sobie na seks w przypadkowym miejscu.

Wszystko musi być bardzo dobrze zaplanowane i przemyślane, bo inaczej spadnie na nas duża krytyka. Panny uczą się z wielu z poradników erotycznych by później w łóżku nie dopuścić do żadnego błędu.

Łono natury również je przyciąga, bowiem marzą one by kochać się na przykład w polu pszenicy. W życiu seksualnym Panny potrzebują partnera, który jest bezpieczny i stabilny, a także komunikuje się w sposób jasny i zrozumiały.

Sexhoroskop Waga

chcesz wiedziećWaga jest bardzo niezdecydowana, ale bardzo kontaktowa w swoich potrzebach.

Będą prowadzić rozmowy z wieloma osobami naraz, będą analizować każde za i przeciw przy każdym wybranku, ale nigdy nie zranią ich, zawsze znajdą jakiś powód przez który do spotkania nie dojdzie, oczywiście kłamiąc przy tym.

Waga to dobry słuchacz, kolacja z nią będzie wytrawna i nasycona wieloma przyjemnościami, ale żeby do niej doszło czeka nas długi okres starań i podchodów.

Przed zbliżeniem intymnym ważne jest zadbanie o miejsce i atmosferę, albowiem Waga potrzebuje poczucie luksusu, oraz odpowiedniej muzyki.

Sexhoroskop Skorpion

Skorpion to osoba dla której życie bez seksu straciłoby dla niego sens. Rozbiera osoby własnym wzrokiem, analizuje, przemyśla proporcje sylwetki swojego nowego celu.

horoskop dziennyNie będzie tkwił w związku w którym randka rozbierana będzie przekładana z tygodnia na tydzień, zaraz znajdzie sobie inny obiekt zainteresowań.

W łóżku skorpiony z chęcią podejmą się każdego eksperymentu, są niepohamowane ze szczęściem będą się obściskiwać całą upojną noc, ponieważ noc trwa bardzo długo.

Skorpiony są zahartowane emocjonalne, jeśli ktoś ich zdradzi lub będzie nieprzychylnie o nich mówić, nic ich nie zatrzyma od pozostawienia swojego partnera i znalezieniu innej zdobyczy.

Sexhoroskop Strzelec

Strzelec jak sama nazwa wskazuję lubi polować na swoje zdobycze, uwielbia filtrować nierzadko zaproponuje stosunek po dosłownie kilku minutach, pewne jest to że nie będzie to nudny seks, a niezapomniana przygoda.

Lubi obdarowywać w prezenty swoje ,,ofiary”, zabierać je do drogich restauracji oraz przewozić drogimi samochodami często wypożyczonymi bo jego sytuacja majątkowa często jest w ruinie.

Strzelce mogą kochać się wszędzie i o każdej porze dnia, lubią to robić w samochodach, w garażu i w kuchni, raczej unikają sypialni. Miłość strzelca nie jest pewna, słowa ,,na zawsze” wzbudzają w nim złe uczucia.

Sexhoroskop Koziorożec

Koziorożec jest zadbany, opanowany i śmiertelnie poważny na co dzień, jednak w środku jest czuły i wrażliwy. Romans z nim jest trudny i bardzo długi, jednak jeśli przetrwamy przez pierwszą fazę to związek będzie naprawdę szczęśliwy, Koziorożec wtedy się otwiera i staje się opiekuńczy.

Sam stosunek nie jest marzeniem, ponieważ koziorożcowi nie zależy na nim, najważniejsze są uczucia i codzienna rutyna.

Trzeba się przygotować że to partner będzie przygotowywał posiłki, oraz utrzymywał dom w porządku, Koziorożec woli spędzać swoje dni poza domem na świeżym powietrzu, uwielbia aktywności fizyczne.

Sexhoroskop Wodnik

Wodniki to osoby które są ciekawe zbliżeń intymnych ale nie decydują się na nie szybko. Uwielbiają długie rozmowy o sprawach erotycznych z przyjaciółmi ale sami kontroli w łóżku nie przejmują.

Mają wiele przyjaciół i często mylą relacje przyjacielskie z relacjami miłosnymi, równie często nie odróżniają miłości od przyjaźni.

Wodniki są zafascynowane technologią i nowoczesnymi gadżetami, więc trzeba się spodziewać że zwykłe kawiarnie czy spacery zostaną zastąpione kinem lub muzeami.

W łóżku często po zbliżeniu tracą zainteresowanie ale nie jest to oznaką że ich uczucia zgasły. Po stosunku często chwytają za książkę i wracają do czytania.

Sekshoroskop Ryby

Ryby w łóżku lubią być nieco bardziej subtelne i romantyczne. Uwielbiają dotyk i pieszczoty, a także lubią, gdy ich partner jest delikatny i czuły.

Lubią też, kiedy seks jest oparty na głębokiej intymności i emocjonalnej więzi z partnerem. Trzeba zapewnić im również bezpieczeństwo i opiekę, bo w realnym życiu są bardzo niepewne.

Mają one niezwykłą wyobraźnie i chciałby najlepiej tak zwanego „księcia z bajki”. Podczas seksu ważny jest nastrój oraz sama organizacja stosunku, jak na przykład sypialnia pełna płatków róż oraz świeczki.

Nie można również zapomnieć o jakiejś romantycznej muzyce. Ryby są niezwykle wrażliwe i cierpią jak zostaną porzucone przez drugą osobę. Szukają raczej partnera na całe życie.

 

Dodaj komentarz