Dłoń co oznaczają linie

Dłoń co oznaczają linie

Dłonie mogą powiedzieć wiele o człowieku, jego życiu, przyszłości czy karierze. W starożytności wierzono, że linie znajdujące się na wewnętrznej stronie dłoni są wyznacznikiem życia, a przekazywane w ten sposób informacje, potrafią przewidzieć przyszłość.

Po dziś dzień, jest wiele osób, które zajmuje się wróżeniem z dłoni. Znają znaczenie każdej linii, umiejętnie rozpoznają je oraz uświadamiają innych o nadchodzących wydarzeniach w ich życiu.

Czy ten rodzaj przewidywania przyszłości jest sprawdzony, i czy istotny jest wybór ręki? O to najważniejsze informację, które powinien poznać każdy, przed przystąpieniem do czytania z dłoni. 

 

Czytanie z dłoni. Czy wybór dłoni ma znaczenie? Lepiej czytać z prawej czy z lewej ręki?

podwójna linia życiaNa ludzkich dłoniach widnieje dużo informacji. Można wyczytać z nich przeszłość danej osoby, ale i nadchodzące wydarzenia, takie jak długość życia, ilość dzieci, informacje o małżeństwie a nawet chorobach.

Przed przystąpieniem i analizowaniem informacji, konieczne jest odpowiednie przygotowanie, które nie polega wyłącznie na zapoznaniu się z rodzajami linii, ale też odpowiednim wyborze dłoni.

W przypadku dłoni lewej uważa się, że odpowiada ona za emocje i odczucia. To właśnie na niej, widnieją informacje dotyczące związku, zakładania rodziny, emocjach, jakimi obdarzamy innych oraz o tym, jakie mamy cechy charakteru.

krótka linia życiaPrawa dłoń jest równie ważna. Chiromancja, bo tak właśnie nazywa się czytanie z dłoni, podkreśla, że z prawej dłoni wyczytać można jakie mamy wykształcenie oraz jaka czeka nas przyszłość. Jest to więc niezbędna wiedza jaką trzeba posiąść, przed przystąpieniem do wróżenia.

Linia małżeństwa na dłoni – co oznacza?

Linia małżeństwa jest jedną z najciekawszych linii, które znajdują się na ludzkiej dłoni. Mówi przede wszystkim o relacjach z drugą osobą, zarówno w małżeństwie jak i związku partnerskim. Owa linia znajduje się pod małym palcem. Czy ma znaczenie to, z jakiej dłoni wyczytamy informacje?

linia życia rozpoczynaJeśli interesuje nas przeszłość, powinniśmy sprawdzić lewą dłoń. Doświadczone osoby, z reguły czytają z ręki dominującej, która ma nam wiele do powiedzenia. Co jednak oznacza linia małżeństwa?

W przypadku wystąpienia tylko jednej linii, mamy styczność z osobą, która szuka stabilizacji, pewnego i szczerego związku. Dwie linie oznaczają wszelakiego rodzaju zmiany.

Kiedy linia jest przerwana, mamy styczność z rozpadem związku, zaś krzyżujące się, mówią o zdradzie. Są jednak osoby, u których nie występuje linia małżeństwa. Oznacza to strach przed relacjami partnerskimi.

Linia życia. Co mówi o człowieku linia życia?

przerywana linia sercaZnajdująca się pomiędzy palcem wskazującym a kciukiem linia życia, jest cennym źródłem informacji o sposobie życia, chorobach, lękach czy uczuciach i emocjach, jakie towarzyszą nam na co dzień.

W tym przypadku nie tylko długość linii ma znaczenie, ale i jej kolor czy kształt. Krótka linia świadczy o obawach  lekach.

Długa i szeroka mówi o dobrym stanie zdrowia, zaś długa i wąska świadczy o możliwości wystąpienia problemów zdrowotnych, poprzez prowadzenie dynamicznego trybu życia.

W przypadku linii przerywanej mamy styczność z przebytymi w dzieciństwie chorobami. Jeśli linia jest przerywana w innym miejscu, możemy spodziewać się dużych zmian w życiu.

Pofalowana mówi nam o niestabilności, zaś linia z rozwidleniem na końcu informuje z wielkimi zmianami, najczęściej na nasza niekorzyść. Wróżąc z dłoni zwróćmy uwagę na kolor linii życia, która dużo mówi o charakterze.

W przypadku linii w kolorze czerwonym, mamy doczynienie z osobą zapalczywą, biały mówi nam o osobach flegmatycznych zaś żółty, o złym stanie zdrowia.

 Linia głowy a inteligencja? Co jeszcze powie nam Linia głowy?

linia życia na dłoniLinia głowy jest kolejnym, ciekawy źródłem informacji. Zarówno jej wielkość jak i kształt, ma ogromne znaczenie, dlatego tak ważne jest prawidłowe odczytanie linii.

Na dłoni może znajdować się całkowicie prosta linia. Osoby posiadające tego typu linie są z reguły opanowane i cechują się trzeźwym myśleniem.

Linia wygięta w łuk informuje o niesamowitej intuicji, a długa o zdolnościach i wiedzy jaką posiadamy.

Linia serca a uczucia. jak prawidłowo odczytać zapisane na dłoni informacje?

drugą linią życiaLinia serca znajduje się pomiędzy palcem wskazującym a środkowym. Mówi przede wszystkim o uczuciach, emocjach i relacjach z drugim człowiekiem.

Jej wielkość i kształt określa zachowanie i emocje, jakie towarzysza nam na co dzień. W przypadku długiej linii mówimy o osobach mocno zaangażowanych uczuciowo, romantycznych, ciepłych, które świetnie panują nad swoimi emocjami.

W przypadku linii krótkiej, nierównej możemy przypuszczać, że osoba ta ma kłopot z okazywaniem uczuć. Jest oschła, ma problem z okazywaniem uczuć, przez co jest oziębła i zachowuje dystans.

Człowiek który posiada krótką linię życia, może mieć problem z założeniem rodziny, oraz stworzeniem silnej relacji zarówno przyjacielskiej, jak i uczuciowej.

Linia pieniędzy doskonałym źródłem informacji o życiowych osiągnięciach.

długa linia głowyTa szczególna linia, nie znajduje się u każdego człowieka. Najczęściej występuje wyłącznie na prawej ręce. O czym świadczy?

Najczęściej świadczy o zdolnościach i samozaparciu, które doprowadziły do osiągnięcia sukcesów materialnych. Każdy rodzaj linii bogactwa biegnie od nadgarstka.

Koniec linii ma więc największe znaczenie. Jeśli kończy się ona na małym palcu, mówimy o osobie która wykazuje duże zdolności przedsiębiorcze,

W przypadku palca wskazującego, dowiemy się że osoba może osiągnąć popularność lub wzbogaci się. Jeśli natomiast występują rozgałęzienia na dolnej części ręki, możemy być pewni, że osoba ta jest pewna siebie.

palcem środkowymW przypadku linii pieniędzy, mamy możliwość zaobserwowania dwóch rodzajów linii.

Dziecko, które urodziło się z linią pieniędzy najczęściej wywodzi się z rodziny majętnej.

Osoby, u których linia pojawiła się w raz z upływem czasu, same zapracowały na poprawę swojej sytuacji materialnej dzięki inteligencji i samozaparciu.

Inne linie, które znajdują się na dłoni. Co jeszcze kryją nasze dłonie?

Oprócz wyżej wymienionych linii, na naszych dłoniach, można zaobserwować inne, równie interesujące linie. Jakie jeszcze informację można wyczytaj spoglądając na wewnętrzną stronę rąk?

mocno zarysowanaTuż koło linii życia, może znajdować się interesująca linia. Nazywana jest Linią Anioła Stróża. Choć nie występuje u każdego, osoby które są szczęściarzami, mogą spodziewać się samych pozytywnych odczuć z nią związanych.

Jej obecność świadczy przede wszystkim o szczęściu i opiece. Linia chroni człowieka przed złymi i przykrymi wydarzeniami, na przykład wypadkiem, toksycznymi relacjami, chorobami i porażkami.

Pomagają w osiągnięciu sukcesów, a przy tym informuje o determinacji, wytrwałości oraz ochronie przed nadprzyrodzonymi mocami. Linia ta znajduje się na lewej ręce, choć w trakcie rozwoju duchowego, może pojawić się również na prawej.

Znajdująca się na przeciwko  kciuka linia Uranu, zwana również linią intuicji, występuje tylko u niektórych ludzi. Informuje o pewności siebie, dużej intuicji, odwadze i rozsądku. Najczęściej zaobserwować można je u osób, które posiadają umiejętności telepatyczne, jak na przykład jasnowidz.

blisko linii głowyZdarza się jednak tak, że ledwie widoczna linia, pojawia się u osób, skrytych, opanowanych, empatycznych, pomocnych i ciepłych, Świadczy o wrażliwości i opanowaniu. Takie osoby są dość skryte i ciche. Rzadko wychodzą przed szereg, oraz jeszcze rzadziej mówią o swoich odczuciach.

Czytanie z dłoni może powiedzieć dużo o człowieku. Jego zachowaniu, sposobie bycia, okazywaniu uczuć sukcesach zawodowych, bogactwie czy stanie zdrowia.

Aby jednak prawidłowo odczytać sygnały jakie daje nam ciało, należy dokładnie przygotować się do seansu. Konieczne jest poznanie wszystkich linii, jakie znajdują się na prawej i lewej dłoni, miejsca, w których się znajdują, oraz wyglądzie i rodzajach, w jakich mogą występować.

Należy zwrócić też uwagę na to, czy linia znajduje się od urodzenia, czy pojawiła się z czasem To dużo mówi o człowieku, i z pewnością ułatwi nam dotarcie do człowieka, zrozumienie go oraz zapoznanie się z jego przeszłością i przyszłością.

Dodaj komentarz