• Home
  • Dom
  • Niezwykłe pomysły na prezenty świąteczne. Zainspiruj się!

Niezwykłe pomysły na prezenty świąteczne. Zainspiruj się!

Niezwykłe pomysły na prezenty świąteczne. Zainspiruj się!

W grudniu wielu z nas poszukuje inspiracji do wybrania właściwego prezentu gwiazdkowego dla bliskich sobie osób. Oczywiście oferty sklepów są bardzo bogate, ale często oferują one powtarzalne podarunki, które już nie sprawiają radości. Rozwiązaniem tego problemu są niecodzienne prezenty, które nie są materialne, ale stanowią realizację wybranych marzeń. Prezenty na Święta mogą mieć zupełnie inny wymiar. Przekonaj się o tym, sprawdzając to, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

Rodzinna sesja zdjęciowa

Jedną z naszych propozycji ciekawego vouchera podarunkowego, który każdy chętnie wykorzysta, jest rodzinna sesja zdjęciowa. W jej trakcie wykonane zostaną wspólne zdjęcia całej rodziny. Sesja odbędzie się w studio albo w plenerze, w zależności od tego, jaką lokalizację wybierzesz. Atutem jest otrzymanie kilkunastu fotografii poddanych retuszowi, które staną się wspaniałą pamiątką. Można je później także podarować. To świetny pomysł na prezent dla siostry na Święta albo niespodzianka dla przyjaciółki, która nie ma czasu pomyśleć o takim wspomnieniu. 

Lot paralotnią

Kto powiedział, że prezenty muszą być tylko praktyczne? Może wśród Twoich najbliższych znajduje się osoba lubiąca ekstremalne doznania, która nigdy nie miała okazji spróbować lotu paralotnią? W takim razie to doskonały prezent dla niej. Paralotniarstwo jest możliwe do uprawiania w wielu pięknych miejscach w Polsce. Ekscytujące jest nie tylko samo oderwanie się od ziemi, ale także wspaniałe roztaczające się widoki. Atutem tego prezentu świątecznego dla niego i dla niej jest możliwość zrealizowania go dopiero latem, kiedy wrażenia są najlepsze. Nie obawiaj się, lot na paralotni jest wykonywany w tandemie. Dzięki obecności instruktora nie ma żadnych wymagań wstępnych, poza dobrym stanem zdrowia, bez przeciwwskazań do tego typu aktywności.

Wspinaczka

Marzenia są bardzo różnorodne i czasami po prostu brakuje czasu, by je wszystkie zrealizować. Jednym z bardziej popularnych jest wspinaczka skałkowa. Wśród voucherów jest godzinny kurs indywidualny z instruktorem albo na przykład wspinaczka skałkowa dla dwóch osób. Dlaczego to świetny pomysł na prezenty świąteczne dla niej i dla niego? Ponieważ wielu osobom pozwoli na przełamanie lęku przed taką aktywnością fizyczną. Już podczas jednej lekcji można sprawdzić, czy ten rodzaj sportu w ogóle jest dla kogoś. Poza tym wspinaczka to nie tylko sport. Pomaga w rozwijaniu umiejętności podejmowania decyzji oraz planowania. Przynosi więc profity ważne w życiu.

Własna koszulka

A może wśród osób, które chcesz obdarować, są jacyś indywidualiści i miłośnicy stylu? To właśnie z myślą o nich powstał voucher na… własną koszulkę! Zaprojektowanie własnego nadruku i zrealizowanie tego zamówienia przyniesie naprawdę bardzo wiele pozytywnych emocji. Vouchery mają różną wartość i dają możliwość zrealizowania w różnych miejscach. Gotowa koszulka będzie świetną pamiątką i jednocześnie będzie przypominała o prezencie od Mikołaja przez naprawdę wiele lat. To idealny prezent dla dzieci na Święta

Tatuaż

Wiesz, że ktoś z Twojej rodziny marzy o zrobieniu sobie tatuażu? W takim razie pod choinkę możesz podarować mu voucher na jego wykonanie. Do wyboru jest kilka miast w Polsce. Współpracujemy z renomowanymi salonami, dlatego możesz mieć pewność jakości wykonanego wzoru. Cena vouchera jest orientacyjna. Należy skontaktować się z salonem w celu dokonania wyceny danego wzoru w zależności od jego wielkości i stopnia skomplikowania. Taki prezent pozwoli się przełamać każdemu, kto dotychczas myślał o wytatuowaniu czegoś na swoim ciele, ale obawiał się wysokiej ceny i nie mógł się do końca zdecydować. Taki gotowy kupon pozwoli popchnąć do realizacji marzeń nawet najbardziej obawiające się osoby.

Niezwykłe pomysły na prezenty na Święta czekają dosłownie na wyciągnięcie ręki. Przekonaj się, że te podarunki dostępne są w różnych opcjach cenowych i w różnych miejscach realizacji. Dzięki temu skorzystać z nich może naprawdę duże grono osób. Przejrzyste kategorie ułatwiają wybór. Co ważne, gotowy kupon dostaniesz w wiadomości e-mail w kilka chwil. To świetna opcja na prezent last minute. 

Dodaj komentarz